Kalendář

KALENDÁŘ Domácích ZÁVODŮ 2017

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod
25.03. SO Praha – Řepy Open Season 2017

 DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod
07.04. Pardubice Cena Bikros.cz
08.04. SO Pardubice Kontrolní závod reprezentace + Visegrádská 4
09.04. NE Pardubice Český pohár 1 + Přebor Pardubického kraje
14.04. Praha – Bohnice VC Prahy 8
15.04. SO Praha – Bohnice Český pohár 2
22.04 SO Litoměřice Český pohár 3
23.04. NE Litoměřice Český pohár 4

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
06.05. SO Benátky Český pohár 5
07.05. NE Benátky Český pohár 6
13.05. SO Třinec Moravská liga 1
14.05. NE Třinec Moravská liga 2
19.05. Praha – Řepy Evropský pohár BMX
20.05. SO Praha – Řepy Evropský pohár BMX
21.05. NE Praha – Řepy Evropský pohár BMX
27.05. SO Uničov Českomoravský pohár 1
28.05 NE Uničov Českomoravský pohár 2

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
03.06. SO Vyškov Moravská liga 3
04.06. NE Vyškov Moravská liga 4
10.06. SO Brno – Favorit Českomoravský pohár 3
11.06. NE Brno – Favorit Českomoravský pohár 4
17.06. SO Klatovy Český pohár 7
18.06. NE Klatovy Český pohár 8
17.06. SO Přerov Moravská liga 1
18.06. NE Přerov VC Města Přerova + Moravská liga 2
24.06. SO Jeseník Moravská liga 7
25.06. NE Jeseník Moravská liga 8
30.06. Brno – Lískovec Mistrovství ČR Time Trial

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod
01.07. SO Brno – Lískovec Mistrovství ČR jednotlivců
02.07. NE Brno – Lískovec Mistrovství ČR družstev

 SRPEN

Datum Den Pořadatel Závod
26.08. SO Hranice VC Intercup
27.08. NE Hranice VC Intercup

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
02.09. SO Nižbor Český pohár 9
03.09. NE Nižbor Český pohár 10
09.09. SO Pardubice Český pohár 11 + Memoriál Tomáše Peška
09.09. SO Pardubice Noční závod
10.09. NE Pardubice Český pohár 12 + M ČR MTB na BMX dráze
16.09. SO Pardubice Českomoravský pohár 5
17.09. NE Pardubice Českomoravský pohár 6
23.09. SO Míkovice Moravská liga 11
24.09. NE Míkovice Moravská liga 12
30.09. SO Hranice Českomoravský pohár 7

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod
01.10. NE Hranice Českomoravský pohár 8
07.10. SO Bílina Český pohár 13
14.10. SO Praha – Řepy Ženda race 2017

KALENDÁŘ mezinárodních ZÁVODŮ 2017

LEDEN

Datum Den Pořadatel Závod
14.01. SO Tours – (FRA) Open BMX de Tours
15.01. NE Tours – (FRA) Indoor BMX de Tours

ÚNOR

Datum Den Pořadatel Závod
25.02. SO Caen – (FRA) Open BMX de Caen
26.02. NE Caen – (FRA) Indoor BMX de Caen

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod
25.03. SO Manchester – (GBR)
British BMX SX Open – C1
26.03. NE Manchester – (GBR) British BMX SX Open
31.03. Zolder – (BEL)
Evropský pohár BMX

DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod
01.04. SO Zolder – (BEL) Evropský pohár BMX 1 – HC
02.04. NE Zolder – (BEL) Evropský pohár BMX 2 – C1
28.04. Erp – (NED) Evropský pohár BMX
29.04. SO Erp – (NED) Evropský pohár BMX 3 – HC
30.04. NE Erp – (NED) Evropský pohár BMX 4 – C1

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
06.05. SO Papendal – (NED) Světový pohár BMX 1
07.05. NE Papendal – (NED) Světový pohár BMX 2
13.05. SO Zolder – (BEL) Světový pohár BMX 3
14.05. NE Zolder – (BEL) Světový pohár BMX 4
19.05. Praha – Řepy – (CZ) Evropský pohár BMX
20.05. SO Praha – Řepy – (CZ) Evropský pohár BMX 5 – HC
21.05. NE Praha – Řepy – (CZ) Evropský pohár BMX 6 – C1
28.05. SO Weimar-Ahnatal – (GER) 3 Nationals Cup 1 – C1

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
02.06. Verona – (ITA) Evropský pohár BMX
03.06. SO Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 7 – HC
04.06. NE Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 8 – C1
16.06. SO Sandness – (NOR) Evropský pohár BMX 9 – C1
17.06. NE Sandness – (NOR) Evropský pohár BMX 10 – C1

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod
14.07. Bordeaux – (FRA) Mistrovství Evropy
15.07. SO Bordeaux – (FRA) Mistrovství Evropy
16.07. NE Bordeaux – (FRA) Mistrovství Evropy
22.07. ÚT Rock-Hill – (USA)
Mistrovství Světa
29.07. NE Rock-Hill – (USA)
Mistrovství Světa

 SRPEN

Datum Den Pořadatel              Závod
05.08. SO Råde – (NOR) Nordisk Mesterskap
27.08. NE Peer – (BEL) 3 Nationals Cup 2 – C1

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
09.09. SO Luyksgestel – (NED) 3 Nationals Cup 3 – C1
10.09. NE Luyksgestel – (NED) 3 Nationals Cup 3 – C1
16.09. SO Santiago del Estero – (ARG) Světový pohár BMX 5
17.09. NE Santiago del Estero – (ARG) Světový pohár BMX 6
24.09. SO Kampen – (NED) Topcompetition 4

PROSINEC

Datum Den Pořadatel Závod
 09.12.  SO  Saint Etienne – (FRA)  Trophée des Nations
 10.12.  NE  Saint Etienne – (FRA)  Indoor BMX de Saint Etienne