Kalendář

KALENDÁŘ Domácích ZÁVODŮ 2019

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod
23.03. SO Praha – Řepy Open Season 2019

 DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod
05.04. Pardubice PRE RACE – Cena Bikros.cz
06.04. SO Pardubice Kontrolní závod reprezentace
07.04. NE Pardubice VC + Přebor Pardubického kraje
13.04 SO Míkovice Český pohár 1
14.04. NE Míkovice Český pohár 2
27.04. SO Praha – Bohnice Česká liga 1
28.04. NE Praha – Bohnice Česká liga 2
27.04. SO Třinec Moravská liga 1
28.04. NE Třinec Moravská liga 2

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
04.05. SO Opava Moravská liga 3
05.05. NE Opava Moravská liga 4
11.05. SO Benátky Česká liga 3 – Přebor SČ kraje
12.05. NE Benátky Česká liga 4
18.05. SO Pardubice Český pohár 3 – (UCI C1)
19.05 NE Pardubice Český pohár 4 – (UCI C1)

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
01.06. SO Praha – Bohnice VC Prahy 8 + Krajský přebor Prahy
01.06. SO Zábřeh na Moravě Krajský přebor
02.06. NE Zábřeh na Moravě Moravská liga 5
08.06. SO Nižbor Česká liga 5
09.06. NE Nižbor Česká liga 6
08.06. SO Vyškov Moravská liga 6
09.06. NE Vyškov Moravská liga 7
15.06. SO Praha – Řepy Český pohár 5 – King of Prague (UCI C1)
16.06. NE Praha – Řepy Český pohár 6 – King of Prague (UCI C1)
22.06. SO Jeseník Moravská liga 8
23.06. NE Jeseník Moravská liga 9
29.06. SO Brno – Favorit
Mistrovství ČR jednotlivců
30.06. NE Brno – Favorit Mistrovství ČR družstev

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod

 SRPEN

Datum Den Pořadatel Závod
24.08. SO Hranice VC Intercup
25.08. NE Hranice VC Intercup
31.08. SO Přerov Krajský přebor

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
01.09. NE Přerov Moravská liga 10
07.09. SO Praha – Bohnice Český pohár 7 – (UCI C1)
08.09. NE Praha – Bohnice Český pohár 8 – (UCI C1)
14.09. SO Klatovy Česká liga 7
15.09. NE Klatovy Česká liga 8
14.09. SO Brno – Lískovec Moravská liga 11
15.09. NE Brno – Lískovec Moravská liga 12
21.09. SO Pardubice Velká cena
21.09. SO Pardubice Noční závod
22.09. NE Pradubice Memoriál Tomáše Peška
28.09. SO
29.09. NE Horní Krupka BMX a 4X Krupka
28.09. SO Uničov Moravská liga 13
29.09. NE Uničov Moravská liga 14

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod
05.10. SO Bílina Velká cena města Bíliny
06.10. NE Praha – Bohnice Bohnická fašírka
19.10. SO Praha – Řepy Ženda race 2019

 

KALENDÁŘ mezinárodních ZÁVODŮ 2019

LEDEN

Datum Den Pořadatel Závod
12.01. SO Tours – (FRA) Open BMX de Tours
13.01. NE Tours – (FRA) Indoor BMX de Tours

ÚNOR

Datum Den Pořadatel Závod
23.02. SO Caen – (FRA) Open BMX de Caen
24.02. NE Caen – (FRA) Indoor BMX de Caen

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod
09.03. SO Saransk – (RUS)
Saransk Indoor, Round 1 – C1
10.03. NE Saransk – (RUS) Saransk Indoor, Round 2 – C1
16.03. SO Manchester – (GBR) British Open SX – C1
30.03. SO Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 1 – HC
31.03 NE Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 2 – HC

DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod
07.04. NE Venlo – (NED)
Topcompetitie – C1
14.04. NE Baarn – (NED) Topcompetitie – C1
20.04. SO Zolder – (BEL) Evropský pohár BMX 3 – HC
21.04. NE Zolder – (BEL) Evropský pohár BMX 4 – HC
27.04. SO Manchester – (GBR) Světový pohár BMX 1
28.04. NE Manchester – (GBR) Světový pohár BMX 2

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
04.05. SO Rade – (NOR) Evropský pohár BMX 5 – C1
05.05. NE Rade – (NOR) Evropský pohár BMX 6 – C1
11.05. SO Papendal – (NED) Světový pohár BMX 3
12.05. NE Papendal – (NED) Světový pohár BMX 4
18.05. SO Pardubice – (CZE) Czech cup 3 – C1
19.05. NE Pardubice – (CZE) Czech cup 4 – C1
19.05. NE Dessel – (BEL) 3 Nations Cup – Round 1 – C1
25.05. SO Sarrians – (FRA) Evropský pohár BMX 7 – HC
26.05. NE Sarrians – (FRA) Evropský pohár BMX 8 – HC

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
02.06. NE Ahnatal – (NED) 3 Nations Cup – Round 2 – C1
08.06. SO Saint-Quentin-en-Yvelines – (FRA) Světový pohár BMX 5
09.06. NE Saint-Quentin-en-Yvelines – (FRA) Světový pohár BMX 6
10.06. PO Saint-Quentin-en-Yvelines – (FRA) Coupe de France – C1
15.06. SO Praha – Řepy – (CZE)
Czech cup 5 – King of Prague (UCI C1)
16.06. NE Praha – Řepy – (CZE) Czech cup 6 – King of Prague (UCI C1)

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod
13.07. SO Valmiera – (LAT) Mistrovství Evropy
14.07. NE Valmiera – (LAT) Mistrovství Evropy
23.07. ÚT Heusden – Zolder – (BEL) Mistrovství Světa
29.07. SO Heusden – Zolder – (BEL) Mistrovství Světa

 SRPEN

Datum Den Pořadatel              Závod
09.08. SO Berlin – (GER) SAT Thailand BMX Invitation – Day 1
11.08. NE Berlin – (GER) SAT Thailand BMX Invitation – Day 2
17.08. SO Omsk – (RUS) Omsk Open – Round 1 – C1
18.08. NE Omsk – (RUS) Omsk Open – Round 2 – C1
 31.08. SO Peer – (BEL) Evropský pohár BMX 9 – C1

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
01.09. NE Peer – (BEL) Evropský pohár BMX 10 – C1
07.09. SO Praha – Bohnice – (CZE) Czech cup 7 – C1
08.09. NE Praha – Bohnice – (CZE) Czech cup 8 – C1
13.09. SO Rock Hill. SC – (USA) Světový pohár BMX 7
14.09. NE Rock Hill. SC – (USA) Světový pohár BMX 8
28.09. SO Santiago del Estero – (ARG) Světový pohár BMX 9
29.09. NE Santiago del Estero – (ARG) Světový pohár BMX 10

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod
05.10. NE Saransk – (RUS) Saransk Indoor, Round 3
06.10.  SO Saransk – (RUS) Saransk Indoor, Round 4
12.10.  SO Olympic BMX Course – (JPN) Tokyo 2020 Test Event

PROSINEC

Datum Den Pořadatel Závod
 07.12.  SO  Saint Etienne – (FRA)  Trophée des Nations
 08.12.  NE  Saint Etienne – (FRA)  Indoor BMX de Saint Etienne