Team riders

KATEGORIE G6

Dorňáková Viktorie Tamme Stella

KATEGORIE B5-6

Doubek Robin Koza Ben Křepský Adrian
Moravec Boris Novák Petr Paleček Jakub
Rampouch Lukáš Schwing Kryštof Šimsa Kryštof
Třasák Mikuláš

KATEGORIE B7

Dlouhý Jakub Melzer Matthew Procházka Josef
Svoboda Filip Šrail Adam Urbánek Oskar
Vrkoč Matyáš

KATEGORIE B8

Foltán Pavel Hudák Bruno Jarouš Martin
Kouba Jan Letko Adam Peťovský Josef
Pinc Filip Pokorný Daniel Rudolf Michal
Sedláček Adam Schwing Lukáš  Toncar Petr
Urban David Volf David  Zelenka Jonáš
Žára Robin

KATEGORIE B9

Bleier Tobias Čapek Max Dorňák Kryštof
Fanta Vojtěch Chvojka Marek Kratochvíl Jakub
Křepský Sebastian Lintymer Vojtěch Soška Matěj
Sýkora Samuel Zimmermann Robert

KATEGORIE B10

Halásek Jiří Kopečný Antonín Letko Martin
Mejstřík Matyáš Menčík Max Přibyl Lukáš
Říha Marek Sedláček Tomáš Starosta Antonín
Škutina Jakub Tichý David Trefný Matěj
Vlček Albert  Vulkán Nikola  Zimmermann Richard

KATEGORIE B11

Heřman Petr Chudoba Viktor Oldřich Knap Jiří
Koza Alfréd Popela Ondřej Raufer Josef
Topinka Jakub Vacek Jakub

KATEGORIE B12

Čapek Damián Čepela Michal Čurda David
Mádr Vít Malý Jakub Radosta Stanislav
Šalata Samuel Šrámek Jan ml. Vaněk Jáchym
Weis Matěj

KATEGORIE G10-12

Petrová Barbora Zvolská Kristýna  Cvachovcová Dora

KATEGORIE B13

Janoš Dominik Kadavý Filip Kalousek Ondřej
Mácha Alex  Novotný Tadeáš Polesný Vojtěch
Říha Martin

KATEGORIE B14

Bárta Matěj Klokočka Vojtěch Kořínek David
Kralčiak Matěj Litera Matěj Raufer Adam
Šedivý Jan Zvolský Jiří

KATEGORIE B15

Bartůněk Ota

KATEGORIE B16

Pechač Adam  Schwarzová Kateřina

KATEGORIE 17+

Cikánek Lukáš Janda Lukáš Ježek – Mádr Karel
Lopour Matyáš Šána Jaroslav

KATEGORIE Master 30+

Přibyl Michal Tamme Lukáš  Zvolský Jiří

KATEGORIE  CR Master 30+

Moravec Boris st.  Šrámek Jan st.  Vrkoč Patrik

KATEGORIE  CR Master 40+

Čapek Jan  Jelínek Miroslav  Knap Jiří st.
Šedivý Martin

KATEGORIE CR Master 45+

Dorňák Jiří Janda Marek   Klokočka Ladislav

KATEGORIE Junior Men 17/18

Popela Vojtěch  Ptáčník Martin  Schwarz Michal

KATEGORIE Elite Men 19+

Bohuslávek Matěj Kučera Jan Oška Jakub
Topinka Dominik