1. + 2. Český pohár, Benátky nad Jizerou, 26.-27.6.2021

Nejvyšší seriálová soutěž BMX pro rok 2021 začíná na trati v Benátkách nad Jizerou. Ve dnech 26. – 27. 6. 2021 se tak bude konat první a druhý závod této soutěže.

Připravte se na zajímavé boje o účast ve finálových jízdách od nejmenších kategorií. Kategorie JM/EM budou samozřejmě závodit z SX startovního pahorku!

Takže šetřete síly, v Benátkách to rozjedeme! 🙂

Info o závodech si můžete nastudovat v ustanoveních v příloze. Prosíme opět všechny jezdce, aby se hlásili přes klub, abychom mohli pružně reagovat na ustanovení Vlády ČR ohledně pořádání větších akcí. Aktuální informace budeme průběžně zveřejňovat.

Přihlášky jezdců klubu posílejte do 22.6.2020 odpovědí na tento email

Na závodech budou dodržována veškerá platná protiepidemická opatření. Předpokládáme tedy, že bude nutné vyplnit čestné prohlášení, které je také níže ke stažení. Vyplněná čestná prohlášení odevzdejte v kanceláři závodu při registraci. 

Více informací najdete níže v ustanovení k závodu či na webových stránkách: https://czechcup.bmxbenatky.cz/

Můžete také sledovat FB události: sobotní závod – https://fb.me/e/46bsjRhbx či nedělní závod – https://fb.me/e/2pw3vxCr0

Dále pořadatelé upozorňují nutnost uhradit poplatek za kempingové stání přes webové stránky předem:  https://www.bmxbenatky.cz/produkt/cp-benatky-kemp

Propozice: sobotaneděle