All Stars Challenge, 31. 7. – 1. 8. 2021 v Benátkách nad Jizerou

Jelikož máme za sebou první část roku 2021 a prázdniny budou za chvilinku v půlce, je třeba myslet také nad druhou závodní část sezóny BMX 2021. Hned začátkem srpna budeme naostro startovat další seriálové závody Českého poháru v Praze – Řepích a poté v moravských Míkovicích. Využijte možnosti rozjetí na tyto nadcházející události startem na závodech „All Stars Challenge“ v Benátkách nad Jizerou.

Benátečtí pořadatelé se po loňském, úspěšném, prvním ročníku rozhodli uspořádat tyto závody i v roce letošním. Mají pro Vás opět připraveny nějaké novinky. Sobotní závody budou rozděleny do dvou bloků. Druhý blok (kategorie B13/14, B15/16, M17+ a také speciální kategorie JM/EM společně s B15+) bude závodit ve večerních hodinách za umělého osvětlení. Co je myšleno kategorií JM/EM společně s B15+? Pořadatelé dávají možnost všem jezdcům starším 15-ti let přihlásit se do této kategorie a využít možnosti vyzkoušet závody z SX startu a po profi sekci. Tato kategorie má vypsány speciální finanční odměny. Absolutní vítěz této kategorie může vyhrát za víkend až 13 tis. Kč. Výsledky zmiňované kategorie však nebudou započítány do celkového pořadí seriálu ČBL 2021.

Vyhlášení výsledků bude probíhat za každý den jednotlivě, ale zároveň bude v neděli vyhlášena „Star“ každé kategorie. Pořadatelé budou vyhlašovat všechny kategorie minimálně do 5. místa (kategorie B6 a „příchozí“ budou vyhlášení do místa 8.).

Samozřejmostí je zajištění občerstvení ve vyhlášeném „BCB“ bufetu.

Webovky s informacemi k závodu zde
Propozice na celý víkend zde

Přihlášky jezdců klubu posílejte do 27.7.2021 odpovědí na email