Kalendář závodů BMX 2022

Máme tu kalendář závodů BMX pro tento rok. U nás na dráze budeme pořádat tři akce. Nejvýznamější akcí bude samozřejmě Mistrovství ČR BMX jednotlivců a klubů v Červenci.

Přehled akcí našeho klubu:

26.3.2022 – OpenSeason – první závod v ČR

2.-3.7.2022 – Mistrovství ČR BMX

15.10.2022 – ŽendaRace 2022 – poslední závod v ČR a opět budeme vybírat na dětskou onkologii.

Komplení kalendář zde

Pro účast na závodech je nutné mít licenci, startovní číslo, závodní čip + kompletní závodní vybavení.

Licenci všem aktivním členům na tento rok obnovujeme v systému ČSC.

Startovní číslo aktivním členům zůstává stejné jako v roce 2021, nový závodníci bez číslo si musí číslo zarezervovat v systému následně mi napsat potvrzené číslo, které nechám vyrobit na samolepící fólii.

Závodní čipy na kole (červené) kdo má je nutné zkontrolovat, jejich platnost, případně baterii. Před prodloužení platnosti zkontrolujte nejprve baterii, pokud nebude mít 100% čip neprodlužujte a je nutné zakoupit nový. Kdo nemá čip musí si zakoupit nový, postup zde.
O nový čip napište zpět mě, pro naše jezdce je zajistím, nepište tak paní Vesecké jak je uvedeno v návodu.