Kalendář

KALENDÁŘ Domácích ZÁVODŮ 2021

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod

 DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
12.06. SO Pardubice KZ reprezentace
13.06. NE Pardubice O štít města Pardubice
19.06. SO Praha – Bohnice Česká liga 1 – VC Prahy 8 + Krajský přebor Prahy
20.06. NE Praha – Bohnice Česká liga 2 – Bohnická fašírka
19.06. SO Třinec Moravská liga 1
20.06. NE Třinec Moravská liga 2
26.06. SO Benátky Český pohár 1
27.06. NE Benátky Český pohár 2

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod
04.07. SO Opava Český pohár 3
05.07. NE Opava Český pohár 4
17.07. SO Klatovy Česká liga 3
18.07 NE Klatovy Česká liga 4
17.07. SO Jeseník Moravská liga 3
18.07 NE Jeseník Moravská liga 4
24.07. SO Nižbor Česká liga 5
25.07. NE Nižbor Česká liga 6
24.07. SO Favorit Brno Moravská liga 5
25.07. NE Favorit Brno Moravská liga 6
31.07. SO Benátky Česká liga 7 – Challenge All Stars Benátky

 SRPEN

Datum Den Pořadatel Závod
01.08. NE Benátky Česká liga 8 – Challenge All Stars Benátky
07.08. SO Praha – Řepy Český pohár 5 – King of Prague
08.08. NE Praha – Řepy Český pohár 6 – King of Prague
14.08. SO Uničov Moravská liga 7
15.08. NE Uničov Moravská liga 8
21.08. SO Hranice VC Intercup
22.08. NE Hranice VC Intercup
28.08. SO Míkovice Český pohár 7
29.08. NE Míkovice Český pohár 8

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
04.09. SO Vyškov Moravská liga 9
05.09. NE Vyškov Moravská liga 10
11.09. SO Pardubice
Mistrovství ČR jednotlivců
12.09. NE Pardubice Mistrovství ČR družstev
18.09. SO Přerov Volný závod
19.09. NE Přerov Volný závod
25.09. SO Bohnice Český pohár 7
26.09. NE Bohnice Český pohár 8

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod
03.10. SO Zábřeh Moravská liga 11
04.10. NE Zábřeh Moravská liga 12
16.10. SO Praha – Řepy Ženda race 2021

KALENDÁŘ mezinárodních ZÁVODŮ 2021

LEDEN

Datum Den Pořadatel Závod

ÚNOR

Datum Den Pořadatel Závod

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod

DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
01.05. SO Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 1 – HC
02.05. NE Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 1 – HC
08.05. SO Verona – (ITA) Světový pohár BMX 1
09.05. NE Verona – (ITA) Světový pohár BMX 2
29.05. SO Bogota – (COL)
Světový pohár BMX 3
30.05. NE Bogota – (COL) Světový pohár BMX 4

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
19.06. SO Sarrians – (FRA) Evropský pohár BMX 3 – HC
20.06. NE Sarrians – (FRA) Evropský pohár BMX 4 – HC

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod
08.07. Zolder – (BEL) Mistrovství Evropy
11.07. NE Zolder – (BEL) Mistrovství Evropy
29.07.
ČT Tokyo
Olympijské hry
30.07.
Tokyo
Olympijské hry

SRPEN

Datum Den Pořadatel Závod
15.08. SO Papendal – (NL) Mistrovství Světa
22.08. NE Papendal – (NL) Mistrovství Světa

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
04.09. SO Anadia – (POR) Evropský pohár BMX 5 – HC
05.09. NE Anadia – (POR) Evropský pohár BMX 6 – HC
18.09. SO Papendal – (NL) Evropský pohár BMX 7 – HC
19.09. NE Papendal – (NL) Evropský pohár BMX 8 – HC

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod
23.10. SO Sakarya – (TUR) Světový pohár BMX 5
24.10. NE Sakarya – (TUR) Světový pohár BMX 6
30.10. SO Sakarya – (TUR) Světový pohár BMX 7
31.10. NE Sakarya – (TUR) Světový pohár BMX 8

LISTOPAD

Datum Den Pořadatel Závod