Kalendář

KALENDÁŘ Domácích ZÁVODŮ 2020

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod
ZRUŠENO Pardubice PRE RACE – Cena Bikros.cz
ZRUŠENO SO Pardubice Kontrolní závod reprezentace
ZRUŠENO NE Pardubice VC + Přebor Pardubického kraje

 DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod
ZRUŠENO SO Praha – Řepy Český pohár 1 – King of Prague (UCI C1)
ZRUŠENO NE Praha – Řepy Český pohár 2 – King of Prague (UCI C1)
18.04. SO Litoměřice Česká liga 1
19.04. NE Litoměřice Česká liga 2

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
02.05. SO Brno – Lískovec Moravská liga 3
03.05. NE Brno – Lískovec Moravská liga 4
16.05. SO Praha – Bohnice VC Prahy 8 + Krajský přebor Prahy
17.05 NE Praha – Bohnice Bohnická fašírka
23.05. SO Horní Krupka BMX a 4X Krupka
24.05. NE Horní Krupka BMX a 4X Krupka
30.05. SO Třinec Moravská liga 7
31.05 NE Třinec Moravská liga 8

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
06.06. SO Brno – Favorit Český pohár 3
07.06. NE Brno – Favorit Český pohár 4
13.06. SO Benátky All Stars challenge C1
14.06. NE Benátky All Stars challenge C1
20.06. SO Vyškov Moravská liga 9
21.06. NE Vyškov Moravská liga 10
27.06. SO Benátky
Mistrovství ČR jednotlivců
28.06. NE Benátky Mistrovství ČR družstev

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod

 SRPEN

Datum Den Pořadatel Závod
22.08. SO Hranice VC Intercup
23.08. NE Hranice VC Intercup
29.08. SO Chomutov Česká liga 3
30.08. NE Chomutov Česká liga 4

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
05.09. SO Klatovy Český pohár 5
06.09. NE Klatovy Český pohár 6
12.09. SO Nižbor Česká liga 5
13.09. NE Nižbor Česká liga 6
19.09. SO Pardubice Český pohár 7
19.09. SO Pardubice Noční závod
20.09. NE Pradubice Český pohár 8
26.09. SO Praha – Bohnice Česká liga 7
27.09. NE Praha – Bohnice Česká liga 8

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod
03.10. SO Bílina Velká cena města Bíliny
04.10. NE Krupka 2. BMX & 4X Krupka
17.10. SO Praha – Řepy Ženda race 2019

KALENDÁŘ mezinárodních ZÁVODŮ 2020

LEDEN

Datum Den Pořadatel Závod
12.01. SO Saransk – (RUS) Saransk Indoor 1
13.01. NE Saransk – (RUS) Saransk Indoor 2

ÚNOR

Datum Den Pořadatel Závod
23.02. SO Caen – (FRA) Open BMX de Caen
24.02. NE Caen – (FRA) Indoor BMX de Caen

BŘEZEN

Datum Den Pořadatel Závod
07.03. SO Manchester – (GBR) British Open SX – C1
ZRUŠENO SO Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 1 – HC
ZRUŠENO NE Verona – (ITA) Evropský pohár BMX 2 – C1

DUBEN

Datum Den Pořadatel Závod
ZRUŠENO SO Praha – Řepy Český pohár 1 – King of Prague  C1
ZRUŠENO NE Praha – Řepy Český pohár 2 – King of Prague  C1
11.04. SO Zolder – (BEL) Evropský pohár BMX 3 – HC
12.04. NE Zolder – (BEL) Evropský pohár BMX 4 – C1
18.04. NE Manchester – (GBR) Světový pohár BMX 5
19.04. NE Manchester – (GBR) Světový pohár BMX 6
25.04. SO Papendal – (NED) Evropský pohár BMX 5 – HC
26.04. NE Papendal – (NED) Evropský pohár BMX 6 – C1

KVĚTEN

Datum Den Pořadatel Závod
02.05. SO Papendal – (NED) Světový pohár BMX 7
03.05. NE Papendal – (NED) Světový pohár BMX 8
09.05. SO Sarrians – (FRA) Evropský pohár BMX 7 – HC
10.05. NE Sarrians – (FRA) Evropský pohár BMX 8 – C1
15.05. SO Rock Hill. SC – (USA) Světový pohár BMX 9
16.05. SO Rock Hill. SC – (USA) Světový pohár BMX 10
26.05. ÚT Houston – (USA) Mistrovství Světa
31.05. NE Houston – (USA) Mistrovství Světa

ČERVEN

Datum Den Pořadatel Závod
20.06. SO Rade – (NOR) Evropský pohár BMX 9 – HC
21.06. NE Rade – (NOR) Evropský pohár BMX 10 – C1

ČERVENEC

Datum Den Pořadatel Závod
10.07. Dessel – (BEL) Mistrovství Evropy
12.07. NE Dessel – (BEL) Mistrovství Evropy
30.07 ČT Tokyo – (JPN) TOKYO 2020 OH
31.07 Tokyo – (JPN) TOKYO 2020 OH

SRPEN

Datum Den Pořadatel Závod

ZÁŘÍ

Datum Den Pořadatel Závod
06.09. NE Erp – (NED) 3 Nations cup
26.09. SO Zolder – (BEL) 3 Nations cup
27.09. NE Zolder – (BEL) 3 Nations cup

ŘÍJEN

Datum Den Pořadatel Závod

PROSINEC

Datum Den Pořadatel Závod
 05.12.  SO  Saint Etienne – (FRA)  Trophée des Nations
 06.12.  NE  Saint Etienne – (FRA)  Indoor BMX de Saint Etienne