Mistrovství ČR BMX 2017 – Brno

První víkend v Červenci, tedy 1. – 2.7.2017 se uskuteční Mistrovství ČR BMX na dráze v Brně Lískovci. Potřebné informace k závodu najdete v propozicích. Důležité je si rezervovat místo v kempu a pro ty co nemohl ze zdravotních důvodů startovat na závodě ČMP mají možnost požádat Komisi BMX o udělení vyjimky pro start na MČR BMX.

Další informace:

  • Každý jezdec, který se chce zúčastnit M ČR BMX jednotlivců, musí odjet alespoň jeden závod Českomoravského poháru (tzn. jeden ze závodů, které se konaly v Uničově nebo na Favoritu Brně – Komárově). Pokud není jezdec schopen jeden z těchto závodů odjet z důvodu zranění či nemoci, bude tyto případy řešit individuálně komise BMX na základě žádostí jednotlivých klubů (žádosti musí být podloženy lékařským potvrzením, z kterého bude zřejmé, že dotyčný jezdec se nemohl zúčastnit „žádného“ z výše uvedených závodů). Žádosti musí být zaslány do 15. 6. 2017 na e-mail: zdenekmerta57@gmail.com
  • M ČR klubů se jede dne 2.7.2017, jednotlivá družstva musí být přihlášena e-mailem týden před konáním závodu (viz. prováděcí pokyny). Pro tento závod neplatí omezení odjetí jednoho závodu ČMP.

Propozice k závodu zde

Mapa:                                                                   Plakát:

mapa mčr BMX PLAKAT_pro_PC_mensi

Další informace k závodu:

mapa_dráhy_bmx_MČR 1 mapa_parkování_MČR-BMX 1