Mistrovství ČR BMX 2021 – PARDUBICE

Pardubičtí pořadatelé připravují, objednávají, organizují a ladí poslední detaily letošního Mistrovství České republiky BMX, které se pojede o víkendu 18.-19.9.2021. Přijeďme je všichni podpořit a udělat tak pro jezdce nezapomenutelnou závodní atmosféru.

V sobotu, 18. 9. 2021, se bude konat závod jednotlivců. 

Nedělní závod 19.9.2021 bude věnován závodu družstev jednotlivých klubů. Závod Mistrovství ČR BMX družstev je závodem 4 členných družstev a jednoho managera. Je vyžadována striktní klubová příslušnost všech členů družstva. Jedná se závod s jedinečnou atmosférou! Takže jezdci … pojeďte a vy ostatní, přijeďte fandit a povzbuzovat!

Kempování karavanů bude umožněno na základě rezervace zde: https://www.bmxpardubice.cz/mistrovstvi-cr-bmx-2021/parkovani. POČET MÍST JE OMEZEN, TAKŽE BUDE ROZHODOVAT ČAS REZERVACE A PLATBY. Osobní auta BEZ POPLATKU budou mít vjezd povolen jen v případě, že bude volná plocha. Pokud nebude, tak budou muset parkovat na okolních parkovištích. Cena parkovného je stanovena ve výši =300,- Kč.

Páteční tréninky bez zdravotního zajištění budou možné v případě příznivého počasí pro kategorie challenge a cruiser od 16:30 do 18:00 hodin a pro kategorie junior a elite od 18:00 do 19:00 hodin.

Propozice sobotaneděle

Přihlášky jezdců klubu posílejte do 12.9.2021 na email

Jméno:

Příjmení:

kategorie:

startovní číslo:

datum narození:

Sobota MČR jednotlivci:
Neděle MČR kluby: