Nastavení tréninků od 3.5.2021

nastal čas rozvolnění na 20 sportovců při organizované činnosti na jednom sportovišti. V rezervační systém došlo k úpravě časů tréninků a rozdělení podle ročníků do skupin. Na každého by se mělo dostat 2x v týdnu. Systém umožňuje maximálně 8 budoucích rezervací a v jednom týdnu 2 rezervace. Sourozenci se mohou účastnit společně jednoho tréninku vždy podle ročníku narození staršího, nebo mladšího z dvojice, rozhodnutí je na rodičích, do rezervace se uvede počet sportovců není nutné na jeden trénink vytvářet dvě rezervace. Pro individuální trénink stále platí 1 rezervace v týdnu. 

Nadále platí zákaz vstupu rodičů do areálu. Rodiče sportovce odevzdají u vstupu do areálu a po tréninku si ho na stejném místě vyzvednou. Během pobytu v mimo areál respektujte nařízení vlády a pandemická opatření.

Přípravka začíná 10.5.2021 od 15:30 h do 16:30 h. Přípravku otvíráme pro děti ročníku 2016 a starší. Pro přijetí do přípravky je podmínku samostatné projetí dráhy bez pomoci trenéra. Pokud dítě nebude schopno samostatně projet celou dráhu nebude přijato do přípravky.