Pardubické závody 30.-31.5.2020

Vzhledem k očekávanému rozvolňování protikoronavirových opatřeních se pardubičtí pořadatelé rozhodli pro Vás připravit první závody sezóny, které byli nuceni v březnu odložit. Závody se pojedou o víkendu 30.-31.5.2020 za omezených podmínek, které si přečtete níže v pokynech.

Prosíme všechny, aby VELICE PEČLIVĚ sledovali webové stránky http://www.bmxpardubice.cz , kde budou průběžně zveřejňovány všechny aktuální informace. Již v době zveřejnění těchto propozic došlo ke změně na základě dnešního rozhodnutí Vlády ČR se mohou od 25.5.2020 konat sportovní akce do 300 osob.

Do zázemí teamů, bude mít přístup pouze trenér a to v poměru 10 jezdců / 1 trenér.

Přihlášky se budou podávat pouze za celé kluby a zároveň i startovné bude hradit zástupce klubu za všechny přihlášené jezdce. Prosíme, věřte, že v současné době pořádat závody není opravdu lehké … posílejte přihlášky co možná nejdříve a nečekejte na poslední chvíli. Podle přihlášených jezdců se bude AKTUALIZOVAT ustanovení k závodům.

Přihlášky jezdců klubu posílejte do 26.5.2020 na e-mail: info@bikrosclubrepy.cz

Jméno, Příjmení, kategorie, startovní číslo, datum narození

Podle přihlášek se budeme snažit aktualizovat seznam přihlášených jezdců na našem webu: www.bmxpardubice.cz

Na tyto závody není nutné mít zatím aktivní čipy, závody se pojedou bez čipů, systémem KSK na 3 jízdy a dále KO (čtvrfinále, semifinále se pojedou pro počet účastníků 24 a 12, tzn. účast v každé jízdě pro 6 jezdců).

Propozice sobota, neděle

Podmínky závodu

Mapa areálu