Plán Červen 2019

Máme tu plány na Červen 2019. První víkend tradiční závod Velká cena Prahy 8. Za týden pokračuje seriál České ligy v Nižboru dvěmi závody. Dva týdny do závodu závod olympijské kvalifikace UCI King of Prague / Strabag Český pohár BMX / závod olympijských nadějí V4, který pořádáme u nás na dráze. Čtyři týdny do závodu Mistrovství ČR BMX 2019 jednotlivců a klubů na Favoritu v Brně. Závodníci a pořadatelé musí makat na 100%. Proto si střihneme hned v neděli 2.6.2019 od 9:00h již avizovanou brigádu, za účelem přípravy našeho areálu na závody. Jo a taky je to poslední měsíc školy a pak už prázdniny. plány zde

 

Prosím všechny, aby striktně dodržovali rozdělení do skupin a čas tréninků!!!!! Jsou jedinci, kteří si chodí na trénink jak se jim to hodí a nerespektují pravidla. Tímto svým chováním narušují chod celého klubu.

Závěrem k tréninkům na dráze v Nižboru. Čtvrteční tréninky na dráze v Nižboru jsou tréninky primárně pro jezdce z Nižborského klubu, které po dohodě mezi kluby vede náš trenér Jakub Oška. Není to alternativa tréninku pro jezdce našeho klubu, kteří mají oficiální trénink své skupiny ve čtvrtek u nás na dráze. Tak prosím jezdce kteří mají trénink ve čtvrtek u nás na dráze, nejezděte na trénink do Nižboru. Pokud bude v budoucnu oficiální trénink našeho klubu na dráze v Nižboru určitě se to včas dozvíte.