Plán Prosinec 2018

Čeká nás poslední tři týdny společných tréninků v tomto roce. Během tohoto měsíce máme v plánu o víkendu 1.-2.12.2018 brigádu (je potřeba vyklidit klubovnu na dráze, přemístit střechu na boudy kde je sklad a připravit klubovnu na přestavbu). Pokud vše nestihneme budeme pokračovat následující víkend. To znamená, že pokud má někdo něco v klubovně a nechce o to přijít, je potřeba si to o víkendu vyzvednout jinak to skončí nenávratně v koši (kola, helmy, oblečení, atd.).

8.12.2018 nás čeká klasická Mikulášská na které se snad všichni potkáme.

Do plánu jsou přidány tréninky startů v hale ČSC v Motole pro skupiny 1. 2. 3. 4. Tyto prosincové tréninky startů jsou určeny pouze jezdců, kteří se účastnili listopadových tréninků v tělocvičně!!!!! (máme docházku). Tréninky v tělocvičně má 95% jezdců ve stejný čas jako ty letní, tak není důvod do tělocvičny nechodit. Když se nezlepší docházka do tělocvičny v prosinci, bude se toto omezení aplikovat i v následujícím měsíci.

Upozornění: Trénink startů v hale ČSC není určený pro jezdce (přípravky), kteří nemají kompletní vybavení BMX (kolo BMX, integrální helmu). Trénink je pouze pro závodníky.

Podrobné plány zde