Upozornění na změnu / Pozvánka na členskou schůzi

Omlouváme se za komplikace a změnu termínu členské schůze.
Vzhledem k tomu, že v původním termínu bylo hodně lidí na soustředění a nepřipadá nám fér dělat schůzi, když je určité procento lidí mimo, tak jsem se rozhodli posunout termín na čtvrtek 28.2.2019 od 18.00hod.
Členská schůze našeho oddílu se uskuteční v sále Sokolovny Řepy – Na Chobotě 125/2B, 163 00 Praha 17-Řepy
Při této schůzi bude možné odevzdat vyplněné formuláže případně vyplnit na místě formuláře z předešlého emailu pana Popeli.
Dále bude možné zakoupit karty k prodloužení aktivace závodních čipů (čip na kole, čip přinést sebou) na 1. rok za 600,-Kč na 2 roky za 1050,-Kč
Nadále platí původní email:

Programem schůze zde, aby jste se všichni mohli připravit. Připravte si dotazy, připomínky, návrhy atd. Tato členská schůze je pouze pro jednoho zástupce za rodinu, musí být starší 18let, dále pro závodníky starší 18let. Schůze není určena pro děti a další rodinné příslušníky…. Doma se domluvte mezi sebou kdo půjde jako zástupce.

Pokud již víte, že nemůžete přijít, prosím dejte vědět  na email: info@bikrosclubrepy.cz

Prosím o respektování tohoto nařízení!!!!

Děkujeme za pochopení