Přípravka 2022 – kurz BMX pro děti

v průběhu roku 2021/2022 mnozí z vás projevili zájem o zapsání syn/dcery do naší přípravky.
Proto pro vás váme máme informace s podmínkami a postupem.

Pro obrovský zájem (více jak 90 dětí) jsem museli překopat celou koncepci a dát tomu novou myšlenu. Není v našich silách kombinovat sportovní klub spolu se zájmovou činností, proto se z přípravky stane plnohodnotný zpoplatněný kurz pro začínající cyklisty, a děti bez nákladného speciálního vybavení, které chtějí pouze jezdit organizovaně na kole, které mají doma. Samozřejmostí zůstává v případě zájmu, přechod do sportovního klubu, kde se budete naplno věnovat BMX, toto již ale nebude podmínkou přípravky, v přípravce můžete setrvat roky. 

Teď k těm podstatným věcem okolo přípravky. 

Jsou vypsány dva kurzy. 

1. jarní: Duben – Červen cena kurzu 3000,-Kč. 

2. podzimní: Září – Říjen cena kurzu 2000,-Kč

Od konce března otvíráme jarní kurz – dvě skupiny po 20 dětech. První skupina bude mít přípravku v pondělí a druhá skupina ve středu.

Do první skupiny spadají ročníky 2015 až 2017. Takto skupina bude mít trénink v pondělí od 28.3.2022 – 15:30 až 16:30

Do druhé skupiny spadají ročníky 2014 a starší. Takto skupina bude mít trénink ve středu od 30.3.2022 – 15:30 až 16:30

Je možné, že podle počtu zájemců, může dojít k přerozdělení skupin dle ročníku narození, tak aby jedna ze skupin nezůstala přeplněná a druhá poloprázdná.

Přidávám také odkaz, který si pečlivě prostudujte, jsou tam veškeré informace. https://www.bikrosclubrepy.cz/info/


Pokud máte zájem, prosím o vyplnění závazné přihlášky a veškerých dokumentů u nás na webu a úhradu poplatku dle instrukcí. Teprve poté jste přijati do kurzu přípravky a bude vám zaslán odkaz do rezervačního systému pro hlášení se do tréninků přípravky.

Upozorňuji také, že přípravka probíhá bez účasti rodičů v areálu BMX. Dítě si převezme trenér u vstupní branky po tréninku si dítě opět vyzvednete u branky.

Máte-li dotaz nebojte se ho napsat.