Prodloužený/nový čip na rok 2020

Na letošní závodní sezónu musí mít všichni jezdci platný prodloužený/nový čip do 31.5.2020. Platnost čipu, které jste pořizovali v minulých letech je vždy rok, někdo měl i na dva roky od jeho aktivace. V roce 2020 se pojede většina závodů čipovým systémem, tak jak tomu bylo v roce 2019.

Většině čipů z loňského roku již vypršela jejich platnost, pokud jste tedy neměli čip aktivní na dva roky z roku 2019. Z důvodu ulehčení administrativy na prvních závodech je třeba mít již hotové prodloužení. Návod naleznete v příloze. Případně Vám můžeme s prodloužením pomoci během tréninku v týdnu 25.-27.5.2020.

Nový jezdci klubu samozřejmě musí letos pořídit čip nový, kde je v ceně dvouletá aktivace. Pokud chcete mít čip na závody připravený, je třeba zažádat o připravení a aktivaci čipu během tréninků na dráze v Řepích, kde již dostanete aktivovaný čip na dva roky. K aktivaci čipu je nutné, aby jezdec, který o čip žádá měl již zažádáno o národní číslo.

nový čip na dva roky 1.500,- Kč, prodloužení stávajícího čipu jeden rok 700,-Kč, prodloužení stávajícícho čipu dva roky 1250,-Kč,

O národní čísla žádá jezdec po vystavení licence na webových stránkách zde. Číslo licence je shodné s UCI ID

Prodloužení platnosti stávajících čipů lze zakoupit přímo na e-shopu mylaps.com.

Popis, jak čip prodloužit najdete v příloze zde.