Skupinové tréninky pro 12 sportovců od 13.4.2021

Od úterý 13.4.2021 úplně jinak, můžeme mít 6 skupin po 2 sportovcích s 10 metry rozestupu, tedy 12 sportovců na sportovišti, (nemusí mít roušku a test).
Přepracoval jsem rezervační systém tak, aby měl každý závodník dva organizované tréninky v týdnu podle ročníku narození (snad to takto bude vycházet, (snad to takto bude vycházet, případně se to ještě upraví). Kapacita tréninku je omezena na 12 sportovců. (pokud bude kapacita přeplněna bude místo uvolněno dítěti na úkor rodiče jezdícího na Cruiseru 24″ / 20″).  


Původní rezervace organizovaných tréninků budou smazány, dojde i ke smazání některých individuálních rezervacích systému, protože se překrývají s časy společných tréninků, bohužel to jinak nejde nastavit, omlouvám se všem za potíže.
Nadále platí, že trénink bude probíhat bez účasti rodičů v areálu, dítě předáte u branky trenérům a po tréninku si ho u branky vyzvednete.
Trénink bude zatím bez startovního zařízení. Na startovní věži probíhá rekonstrukce a instalace nové bezpečnostní rampy. Nové startovní zařízení by mělo být v provozu od 29.4.2021
Dále si bude možné stále rezervovat dráhu individuálně 


Do konce dubna nebude fungovat pondělní přípravka. S přípravkou začneme v květnu 3.5. od 15h do 16h pro předškolní děti a od 16h do 17h školní děti. Jezdci z přípravky, kteří mají již vybavení se hlásí podle ročníku narození do tréninkových skupin. Jezdci bez vybavení začínají 3.5.2021