Stanovisko vedení Bikrosclubu Řepy k akcím v sobotu 18.6.2016

Po vášnivé diskusi na sociálních sítích máme pro Vás jako Výbor Bikrosclubu Řepy vyjádření k problematice účasti či neúčasti na závodech VC Prahy 8 v Bohnicích.

O co se jedná:
V sobotu 18.6.2016 se jede závod VC Prahy 8 v Bohnicích, nešťastnou náhodou se v tento termín koná i soustředění skupiny BMX-MTB camp v Benátkách nad Jizerou.

Postoj a vyjádření Vedení klubu je následující:
Zájmem Vedení klubu je start jezdců Bikrosclubu Řepy na závodě VC Prahy 8 v Bohnicích.

Odůvodnění:
Chápeme potřebu tréninku na nadcházející závod Mistrovství ČR BMX, které se pojede v Benátkách nad Jizerou, zároveň chápeme pořadatele závodu jakými jsme i My a proto volíme jako prioritu účast jezdců Bikrosclubu Řepy na závodě VC Prahy 8 v Bohnicích a tím podpořit pořadatele závodu svojí účastí na tradičním závodě.

Závěrem:
Pro náš klubový trénink před MČR je rezervovaná dráha v pátek 24.6.2016 od 17:30h do 19:30h…. Tento trénink je pro naše jezdce zdarma. Klub bude hradit náklady spojené s pronájmem dráhy, jak je již avizováno v plánu pro měsíc Červen.

Při nerespektování tohoto rozhodnutí se jezdci vystavují možného postihu ze strany klubu.

Děkuji za pochopení