Závody 13.-14.6.2020, Praha – Bohnice

Dalším pořadatelem závodů pro letošní rok je pražský oddíl TJ Slovan Bohnice. V roce 2018 nově otevřený startovní pahorek a v roce letošním přebudovaná první rovinka určitě stojí za to, aby jste se přijeli závodů zúčastnit a připravili se na Český pohár, který se pojede o následujícím víkendu v Klatovech. Tyto závody v Bohnicích jsou vypsány také v kategorii příchozích, to znamená i pro jezdce, kteří nemají kompletní závodní vybavení, nebo si jen chtějí zkusit první závody.

Info o závodech si můžete nastudovat v ustanoveních v příloze. Prosíme opět všechny jezdce, aby se hlásili přes své kluby, abychom mohli pružně reagovat na ustanovení Vlády ČR ohledně pořádání větších akcí. Aktuální informace budeme průběžně zveřejňovat.

Tento závod se již pojede na čipy a je povinností každého licencovaného jezdce mít aktivní čip pro rok 2020.

Přihlášky se budou podávat pouze za celé kluby a zároveň i startovné bude hradit zástupce klubu za všechny přihlášené jezdce. Stejně jak tomu bylo v Pardubicích. Posílejte přihlášky co možná nejdříve a nečekejte na poslední chvíli. Podle přihlášených jezdců se bude AKTUALIZOVAT ustanovení k závodům.

Přihlášky jezdců klubu posílejte do 9.6.2020 na e-mail: info@bikrosclubrepy.cz

Jméno, Příjmení, kategorie, startovní číslo, datum narození, den závodu: sobota, neděle.

Propozice: sobota, neděle